Роман Алискин: вже написав ᐯ

view 1
Роман Алискин
создатель tbs-mbs
desc
щось у тебе тут не ладиться з фільтрацією користувачів - ти створюєш записи з позначкою "тільки для друзів" - я у тебе (ти у мене) в друзі записаний - читати твоїх записів з таким обмеженням я не можу некорректно спрацьовує це обмеження? чи існує ще якесь додаткове?
CyberStranger
11 авг 2023, 11:11
це здається мій глюк. АЛЕ!!! Тебе у мене нема в друзях. Сьогодні гляну. Ну а на пошту відправлю те що в закритій темі. а може і виправлю цей баг(?) стоп! солпє. вже все в нормі? так в нормі. тебе не було у мене в друзях. зараз вже повинно бути доступно.
Роман Алискин
11 авг 2023, 11:22
прикольно щойно зайшов на твою сторінку, і "підтвердив дружбу" все запрацювало чому я не зробив цього раніше? бо мене туди (на твою сторінку) ніхто не послав? (не перенаправив?) якось так не зрозуміло
CyberStranger
11 авг 2023, 11:25
::((( чому все так погано? Біля аватарки є кнопки, там дружні сторінки.
Роман Алискин
11 авг 2023, 11:28
чому я не зробив цього раніше? бо мене туди (на твою сторінку) ніхто не послав? (не перенаправив?) якось так не зрозуміло --- не знаю, хіба обов'язково треба посилати :;%)) ? щоб попасти на профіль користувача, достатньо натиснути на аватарку.
Роман Алискин
13 авг 2023, 14:39
якось так не зрозуміло хм-м... тоді я підозрюю що ти ніколи не натискав на aapc, і на answ хххх ? і не знаєш шо то за посилання такі. хм-м... навіщо я тоді таке робив?
Роман Алискин
13 авг 2023, 14:46
Для добавления комментариев выполните вход на сайт