Tony: Що тут коїться? ᐯ

Вітаю панство! Щось я сюди не дуже часто заходжу останнім часом, але ось сьогодні завітав. Завітав і помітив собі, що вже досить довгий час виплати отримує один і той самий користувач — uspih. Пане адміне, хіба так чесно?!! Не знаю, не знаю... почекаю відповіді від Вас ))) Та все ж переможців не судять, тому вітаю uspih с успішними виплатами і бажаю всього найкращого та гарного дня!
view 4
Tony
All about I know how
desc
А в чому полягає ваша турбота про інших?
CyberStranger
05 сен 2019, 20:44
Як завжди і помилка і відповідь зверху - мене аж переклинило від такого. Подумав що це на сайті десь якісь помилки вилазять. Але через кілька секунд зрозумів.
Роман Алискин
09 сен 2019, 13:54
Пане адміне, хіба так чесно?!! Не знаю, не знаю... почекаю відповіді від Вас ))) Ну а що мені відповісти? Користувач продукує контент, контент переглядають, набираються перегляди. Тільки не всі пости і коменти я розумію. З деякими моментами погоджуюсь, дещо взагалі не підтримую (знущання з очей та вживання соди), але ми ж начебто дорослі(?), кожен робить щось по своєму... щось вірно, щось не вірно.... Ну це все нікому не потрібна хвілосохвія ;%:))). Пишіть і ви що завгодно, бажано без помилок, і щось цікаве, і ви будете потрапляти вна П'ятницю.
Роман Алискин
09 сен 2019, 14:04
Отака халэпа %:)) сталась. Ви своїм "незадоволенням" заробили 50 грн. Чи можна якось безготівково їх перерахувати вам? Тільки у мене іще нема (тобто вже нема) привату24.
Роман Алискин
12 сен 2019, 22:39
Для добавления комментариев выполните вход на сайт