CyberStranger: Злий я на VODAFONE безмежно ᐯ

"Ви використали весь пакет МБ на 4 тижні - 500 МБ. Кожні наступні 100 МБ на день по 5 грн . Після 20го пакета МБ швидкість до кінця доби буде обмежено до 32кбіт/с. Оновлення пакета на 4 тижні - *101*444#" 20 пакетів по 5 грн!!! Це ще по 100 грн щомісячно!!! За що?!! Мабуть варто їх послати на...
view 4
CyberStranger
BlogBook
desc
1
2
В куйстарі, мабуть, не краще. Постійно шлють смс із рекламою, яку я не читаючи, видаляю. Скоро обіцяють 4жо: ... покупаем 4G роутер, и получаем безлимитный интернет до 45 Мгб одновременно и дома и на телефоне за единую плату 130 грн. мес. Сегодняшние предложения безлимита 5 Мгб сек. будут выглядеть смешно даже за даром. .... Киевстар отвечал на вопросы журналистов на счет 4G что покрытие произойдет очень быстро, потому что оборудование то же самое что уже установили для 3G и менять его не надо. Внедрение 4G заключантся только в поэтапной программной перепрошивке уже обновленных базовых станций. Сам для себя делаю ставку 99% что все Интеры Укеры телекомы, а так же частные Wi-Fi сети могут потихоньку собирать чемоданы на выход.
Думаю що перед тим як їх послати, варто ознайомитись із цінами інших опіраторів.
Роман Алискин
24 апр 2018, 10:43
Звісно ж ознайомлюсь В порівнянні з моїм тарифом від інтертелекому цей водафон поки що дешевше
CyberStranger
24 апр 2018, 18:49
Інтертелеком
у нас в районі - це навіть не "не провайдер", а хр... зна шо.
Роман Алискин
24 апр 2018, 20:37
Мабуть треба писати довідку про Ленту Новостей та Особенности блог-сервиса. Бо бачу що користувачі частіше заходять сюди. Хоч зареєструватись клепки не вистачає %:;)), але щось цікаве тут знаходять.
Роман Алискин
24 апр 2018, 20:54
Зараз нічого не можу сказати напевно Я ним давно вже не користувався 3g модем валяється, та я їм не користуюсь і грошей їм не плачу
CyberStranger
24 апр 2018, 21:32
От бачиш?.. Реклама діє А що там можна написАти про Ленту Новостей та Особенности блог-сервиса?
CyberStranger
24 апр 2018, 21:40
Ні. То не через той відеоролик. З 2018-04-14 було зроблено ДВА переходи з того відео. То канал з накрученими користувачами. Ги, ну є користувачі які не розуміють нічого: як, що, навіщо і для чого. Я тобі вже про капчу писав %:)). Але мені такі користувачі не потрібні - от саме для цього я і зробив таку "звєрську" капчу. А іще вона мене рятує від роботів, що розсилають спам. Скрін не хочу сюди вставляти - бо він 1 мб - то лише зайві витрати трафіку. Але посилання на скрін наведу. Спамботи засмічують сайт
Які особливості для користувачів? Ну, наприклад, власний коментар не у своєму блозі (не під своїм постом/фоткою) можна відредагувати або видалити протягом 24 годин, після його публікації. Іще про дружбу дещо потрібно написати. Є обмеження на подачу заявок та прийняття в друзі. Іще є обмеження на кількість завантажуваних картинок за добу. І обмеження на одноразове завантаження картинок (до 9 штук). Якщо користувач не подружився з іншими і не підписався, то у нього не буде новин. Підписувати користувачів, з моменту їх реєстрації, на себе я не хочу. Іще є захист від накрутки переглядів. Для чого? і що це таке? Наприклад, є на сайт і Уася Голопупенко. Цей Уася хитрозроблений. Він створив пост - написав там якусь хєрню і створив іще 1 або 100 аккаунтів і думає: "от я щас всих наіпу, буду заходити під різними аккаунтами і перегляди створений мною пост - кількість переглядв буде збільшуватись і я в п’ятницю отримаю гроші" - ага, хрєн там. Оце я такий дурень, що такого не передбачив? Не вийде нічого у Голопупенка. Я думаю, що вже стало зрозуміліше на сайті (нафігація, свіжі коменти, пости), профіль користувача, оформлення? бл., увесь текст не влазить в один коментар: кількість символів від 4 до 2048.
Роман Алискин
24 апр 2018, 22:30
Така фігня стається тому що для сайтів використовують WordPress. Я в ньому ніфіга не розбираюсь. Я вважаю що (сам себе не похвалиш...) бекенд, код сайту який користувачі не бачать, у мене хороший. А фронтенд (шрифти, розташування елементів), мабуть, дуже поганий. Поєднання кольорів - я хйзн. У мене мабуть якісь проблеми з кольоросприйняттям? Кому не подобається нехай самі розфарбовують як захочуть. На головній я про це написав. Та і кольорові теми можна обирати. Хоч їх поки що чотири штуки, але вибір є.
Роман Алискин
24 апр 2018, 23:31
"Мабуть треба писати довідку про Ленту Новостей" ... так - треба, бо я її досі не знайшов :)
Борис Шурко
26 май 2018, 15:47
тому що її іще нема. Але вона вам вже не потрібна. Зараз я напишу фотокомент під вашою картинкою. І завантажу якусь картинку. У верхньому меню все буде видно. --- але довідку треба написати.
Роман Алискин
26 май 2018, 15:52
1
2
Для добавления комментариев выполните вход на сайт
случайный контент

Конгруентність нашого буття

Нещодавно прочитав один пост на одному з новинних порталів, який твердив: "Будь СПРАВЖНІМ". Він посіяв в мені насіння Хаосу: "Що? Справжнім?? Вилити оте все лайно, що сидить у тебе в грудях на людей, які тебе оточують? Говорити всім і кожному, що ти про них думаєш насправді? Поводитися, як навіжений в очах громадськості? Адже я таким чином покажу справжнього себе, свою сформовану думку, яка суттєво відрізняється від типової звичної людської свідомості, яку їй нашептали: батьки, друзі, колеги, інтернет, ТБ та інша фіґня?? Чи вистачить сміливості у самого автора отого поста бути справжнім? І що спонукало його зробити цей пост? Його справжнє "Я"? Воно, чи просто зараз в моді говорити, розмірковувати про буття, щастя, успіх???" Дуже багато запитань, на які я, на жаль не зміг дати відповідь. А чи готовий шановний автор згаданого посилу нести відповідальність перед тою наївною людиною, яка, побачивши твій пост, подумає: "А й справді, чому це я не показую людям себе справжнього?". І коли соціум побачить правдиве внутрішнє "Я" цієї людини - не сприйме його, подумавши: "Що це за відпарений?" Коли люди почнуть відвертатися від нього, не сприймаючи його "справжнього", не вдумуючись в природу його вчинків тому що їм це нахрін не треба. Кожен зі своїми проблемами, кожен обмежений рамками, які ставить навколишнє суспільство, кожен вариться у своєму маленькому світі, як фрі в олії яке ти замовляєш в Маку. Навіть цей касир в фастфуді, який продає тобі цю картоплю, він стоїть там тому що він справжній??? Не думаю. Швидше за все це лох, який не знайшов себе в житті, студент, якому не вистачає грошей на життя, дівчина чи молода людина, яка хоче прикрасити свій світ: купити омріяні кросівки Rebook, Nike, New Balance чи ще якусь нісенітницю, бо це просто модно. Нікому не потрібен ти справжній, ти потрібен в хорошій обгортці і з добре поставленим мисленням, яке сформоване кимось або чимось. Наше "СПРАВЖНЄ" - воно густо засране пропагандою: сексу, успішності, чужими думками; всі хочуть виділитися із сірої маси - бути справжніми, але всі вони б'ються об стінки маленького світу, котрий їм хтось надиктував, немов риба на березі водойми. Автору згаданого поста я хочу сказати лише одне: бути "СПРАВЖНІМ" в нашому суспільстві можуть дозволити собі лише ті, у кого банківський рахунок нагадує золотий запас маленької країни, а ти вбогий - не галасуй.  СЛАВА ЛИЦЕМІРСТВУ !