Роман Алискин: Почему такие таблетки ... ? ᐯ

Почему инонгда покупаю такие тИблэтки?
Покупаю мясо... пока домой доберусь, пока его приготовлю... ... пышэм дали: дома перед приготовлением почти половину сырого съедаю. И вода у меня не артезианская. Та и вообще для профилактики полезно устраивать чевряковые гонки. А еще потому что я жадный!: кормить паратизанов? ага, щазз.
view 0
Роман Алискин
Создатель tbs-mbs, иногда (всегда) несу ахинею
desc
Для добавления комментариев выполните вход на сайт
случайный контент

Зробив хорошу(?) справу

Хоч добрими і хорошими справами не хваляться... Я відтарабанив декілька книг в районну бібліотеку. Сказав, попрохав щоб в бібліотеці поставили стенд і підписали "Нові надходження".
Впевнений, таких книг в цілому районі нема, мабуть тому що така специфічна спеціалізація нікого не цікавить. Не знаю чи буде хтось їх читати, але
надіюсь, що хоча б дві-три людини дізнаються що окрім віндовса існує ще щось
. Дехто радив мені використовувати книги зимою для розпалювання пічки. Говорили що в бібліотеки ніхто не ходить. Зараз в усіх є інтернет. Все що потрібно можна знайти і навіть не читати, а відео подивитись... І що після відео залишиться в голові? Процес читання ніщо не замінить! Більшість (майже всі) хвільми викривлені стопідісят разів: наприклад Аліса в країні Чудес та Квіти для Елджернона - брєд, ахінєя і полнєйшая чушЪ. Ці ху?дожєствєнниє хвільми з книгами не мають нічого спільного.