Роман Алискин: Українці найкращі? Невже я такий як всі? ᐯ

Сплю... Чую хтось стукає-і-стукає в двері. Довелось прокинутись і вийти. Надворі стоїть і очима кліпотить сусід... В руці тримає папку з якимись паперами. Каже: - Бачу Тесла на зарядці - значить ти дома. У мене до тебе дуже важне діло. Ми хочемо знати який ти патріот, і чи ти за народ, чи нє?
"Ну от, бл., приїхали. Щас скаже що якесь голосування чи якісь збори або іще якась фігня...". А справа ось в чому: Біля лісу хтось захопив ділянку лісу і коли залупіківчани (жителі села) шототіпа пішли відвойовувати ту захоплену землю, то ті хто захопили частину лісу, шось там погрожували... Ну якийсь шкандаль був. Я про це ніколи нічого не чув. Тільки від сусіда сьогодні почув таку історію. ага, так чого він до мене приходив, що хотів? Він збирав підписи в заяві до поліції. І ето... я там під № 60. Хоча я шото якось не хотів підписувати, бо там стояв підпис іншого сусіда. А його в селі ніхто не любить. Бо він за сіно та капусту (овочі, а не гроші!) готовий всіх продати. І не одну людину він вже так продав (посадив). Трішки пізніше розповім і про нього. А потім (після того як підписав) глянув в текст заяви, а там в ролі бандита інший сусід. Ну йопть! Але подумав: якщо в заяві написано щось типу "невідомо бла-бла. просимо розібратись...", то очевидно поліція розбереться і нічого кримінального там нема. "Сусід-бандит" ніколи не був зайнятий, замічений в кримінальних двіжєніях. Я потім хотів вичеркнутись із того списку підписантів, але сусід що збирав підписи десь зник, мабуть, пішов далі збирати підписи. Але ж я вже підписав ту пісульку... Як мені тепер жити? Якщо всі будуть скакати, то і мені потрібно також бути як всі?, чи шо?
 
Отакі Українці. Навіть між собою не дружать. Сусід сусіда готовий загризти. Хто я в цій історії?, я до сих пір не пойму (не можу зрозуміти).
view 0
Роман Алискин
создатель tbs-mbs
desc
Для добавления комментариев выполните вход на сайт