Активность: все открытые посты по тегу
хулинарные толанты
(новые сверху)

1
2 3

Готов им шоНибудь вместе с Романом Алискиным 16 (salato de vinigretto)

salato de vinigretto, йопть!
Щас буду вкушать salato de vinigretto с макарошками. Не знаю как по всемирным кулинарным правилам: может нельзя смешивать макарошки и салато дэ винигрэтто, но по моим хулинарным правилам так делать можно. Я себе разрешаю.

Готов им шоНибудь вместе с Романом Алискиным 15

Я не люблю продукты из вторсырья
но иногда покупаю.
Вот еще (но это я купил в другом магазине, ну там где постоянно покупаю, в тч и без денег)
Буду вечером шото готовить, а сейчас можно и вторсырья съесть.

Готов им шоНибудь вместе с Романом Алискиным 14 ч3

у кого-то картошка, у кого-то только хлеб, у кого-то икра с хуябесом и трюхвелями, у кого-то вообще нет ничего...
Виктор Цой, Следи за собой

Готов им шоНибудь вместе с Романом Алискиным 13 ч1

Купив я ото таке (на фото видно).
Але купляв я не собі. Купив одній особі (не можу сказати кому, але постійні читачі здогадаються кому) бо вона приходила до мене і попросила дати трішки хліба, ну і за цигарками вона як скажена...
(не хочу розповідати деталі)
Довелось пертися (я тільки приїхав) і по цигарки, і по хліб, і по яку-небудь їду. Заїхав до неї, вона каже: "У мене є їда, і пиріжки є, і хліб є... Дай цигарок, а все оце забирай". Ну і хрєн з нею. Є така мудрість: "Не просять - не допомагай".
 
Доведеться всю оцю хрєнь мені самому з''їсти? Я такої їди ніколи не купую. І косо дивлюсь на протилежну стать, коли вони купують таку "їжу". Колись зимою в 2020 чи в 2021 році кажись я схожий квадратний суп "купляв в кредит". Ну грошей взагалі не було - і довелось без грошей скуплятись. Я ж умію без грошей скуплятись. Ось тут пописано "чому я можу без грошей скуплятись". --- Дописую: Давав ті супи Кішці, але вона не схотіла їсти.

Хотел купить чай, хлеб, носки...

Хотел купить чай, хлеб, носки, и сдать тапочки в ремонт, но не получилось. Сигарет вообще не хотел покупать - тоже не получилось.

Готов им шоНибудь вместе с Романом Алискиным 12

- горох підсмажити в олії
- додати води і...
- варити до готовності

Готов им шоНибудь вместе с Романом Алискиным 11

Рецепт такий: - картошку натерти на тертушці з середніми дірками (зайобисте діло - терти картошку) - цибулю натрети, змішати з тертою картошкою - моркву натерти і підсмажити - додати до картошки з цибулею підсмажену моркву - перемішати - додати борошно... ну щоб все було не рідке і не дуже густе - якщо ви охрєнеть як багаті, то можете перед додаванням борошна добавити одне-два-три яйка - якщо з борошном переборщили, можете розбавляти водою, або, якщо ви охрєнеть як багаті, розбавляйте молоком, сироваткою, кефіром. Смажити до готовності, розмір який хочете - можете один на всю сковороду або два-чотири на сковороду. Что получилось
Только я недосолил, морковки маловато и муки маловато, но всё равно вкусно. Завтра на утро и обед хватит. Фотки такие как есть. Я же вам не рыжая блондинка из инстограмов. Красиво фоткать не умею.

Той самий магазин, але шутєєчка іншого рівня. Порваний Тюхтій.

Знову поїхав я по мясо. Але спочатку в один магазин, потім в "я вип'ю, потом вспомню". Коли виходив з "я вип'ю, потом вспомню" я почув "у вас задничина є?"
Ну це не дуже і смішно. Рівень Петросяна.
 
Але я про цю шутєєчку (що в магазині почув) чуть не забув, бо додому газував так шо спалив дінамку, порвав штани,
порвав тормоза у Тюхтія.
Ну а м'ясо вже там де треба.
Приготується якраз в той час коли до мене прийде "моє кохання" і почне мені мозок іпати.

Готов им шоНибудь вместе с Романом Алискиным 10

В усих деградосних соцмережах є користувачі які постійно публікують фотки шашликів, пива, водочки і всяких інших атрибутів розкішного і багатого життя. Якщо нема нічого толкового щоб похвастатись, то такі користувачі тільки жрачкою можуть похвастатись. Шашлик це ж атрибут, ознака "успєшной жызні". А іще є лічності які фоткають свої зади та губатастєнькі губіща- 100% ви бачили таких. Свій зад, перед, низ, верх я нікому не показував і показувати не збираюсь. А от шашлик-башлик чомусь публікую... Невже я такий як і інші неадеквати?

Готовим шоНибудь вместе с Романом Алискиным 9

Захотел чая из липы, вышел на улицу, наврал чуток... вот те и чай.
1
2 3