Роман Алискин: ч1 За ʼміністеркуʼ відправляли в ... ᐯ

Колись за ʼміністеркуʼ відправляли в інтернати для "особливих" або прям в дурдом.
Ну може я занадто прибрехав, але п'ять за "міністерку" ніхто в школі не ставив. Шо за херня твориться з українською мовою?
view 3
Роман Алискин
создатель tbs-mbs
desc
ти відстав від життя зараз вже стверджують, що поява нових слів та правил - ознака живості, розвитку, прогресування мови а якщо в мові вже десятиліттями нічого не змінюється, - значить мова застаріває, зникає от так-то
CyberStranger
02 май 2023, 16:11
та я це знаю. Але... складається таке враження що такі правила вигадують ідіоти з верх ради для того, щоб їх тупіть сприймалась як норма. Тільки я шотоякось не розумію ЧОМУ правильність написання слів "міністерка, депутатка, журналістиня, президентка" вирішують якісь малограмотні? Мабуть, дійсно щоб виглядати більш-менш розумними, чи шо? --- Взагалі-то я не дуже цікавився хто і чому такі нововведення вводить. Потрібна якась комісія, дослідження і всяке таке, перед затвердженням правил. Кому в голову прийшла думка про таку хрень? Ну те що світовий фемінізм зашкалює - то і так понято, але ... я вчився - були одні правила, зараз - інші. Через деякий час іще шось вигадають. Як дізнатись: перед тобою людина-ідіот який в школі не навчався, чи людина навчалась в період "розвитку мови"?
Роман Алискин
02 май 2023, 17:57
"...Потрібна якась комісія, дослідження і всяке таке, перед затвердженням правил..." це ти серйозно? та ця така комісія згорить на роботі від кількості подібних нововведень
CyberStranger
04 май 2023, 11:43
"та ця така комісія згорить на роботі від кількості подібних нововведень" ну коли закони приймаються то вони проходять деякий шлях перед тим як проект закону попаде у верх раду, а потім іще раз їх змінюють, доопрацьовують... - там не одна комісія/інстанція (забув як воно вірно називається, уточнювати не хо... ааа, згадав! Воно називається КОМІТЕТИ, ... мабуть). --- Хто коли і як вирішив легалізувати фемінітиви? Таку хрєнь одна людина не може ввести, узаконити, легалізувати - кажись я вище вже про це запитував. --- чув про синоптикиню?
Роман Алискин
04 фев 2024, 23:16
Для добавления комментариев выполните вход на сайт