Активность: посты (новые сверху), стр 13

Молодці, браво! Всим районом заткнули Аліскіна.

Написав я дещо про аптеку і про зоомагазин, закинув у фубук. Публікації повидаляли. Видалила не адміністрація фубука, а адміністратори груп. В описі груп (категорія груп) написано "Активісти, Захист прав людини". Ну, еее, те що мені продали, а я, придурок, купив - то одна справа. Інша річ у тому, що правда нікому і нах непотрібна. "Дехто" попросив щоб публікації видалили (бо адміни і олігархічні структури давні і хороші друзі), і публікації видалили. От тепер думайте де ви сидите і що читаєте, грьобані dahi. Думав я продовжити боротьбу... але передумав. Нах кому це потрібно. Ото коли хтось здохне - тоді вже без мене будуть розбиратись хто що для чого і навіщо.

Той самий магазин, але шутєєчка іншого рівня. Порваний Тюхтій.

Знову поїхав я по мясо. Але спочатку в один магазин, потім в "я вип'ю, потом вспомню". Коли виходив з "я вип'ю, потом вспомню" я почув "у вас задничина є?"
Ну це не дуже і смішно. Рівень Петросяна.
 
Але я про цю шутєєчку (що в магазині почув) чуть не забув, бо додому газував так шо спалив дінамку, порвав штани,
порвав тормоза у Тюхтія.
Ну а м'ясо вже там де треба.
Приготується якраз в той час коли до мене прийде "моє кохання" і почне мені мозок іпати.

Інопланєтянє уже тут

Вчора прибирав біля двору і згадав що у мене уже є фото прибульців з інших світів. Давно-давно мені було цікаво шо то за фігня в кінці літа починає вилазити на траві
Був малим, боявся підходити до цієї форми життя. Ну фіг йо зна шо воно таке: чи рослина, чи тварина, чи може взагалі залетіло з інших планет. Трогав його паличками, дивися, придивлявся... Може воно і на людей стрибає та обплутує їх...
Ні серця, ні коріння нема.
Інтернетів в ті часи і близько не було. ось тут розказують і показують шо воно таке.

Вчора шось робив біля двору і згадав

Вчора шось робив біля двору...
я ж х0зяін, вже більше 10 років ніяк руки не дійдуть щоб поправити оцю фігню
і згадав про іноплунєтнє життя...

Андрей Державин - Не плачь, Алиса!

Вже кілька днів у мене на повторі звучить тільки одна пісня.

Зачем мне пустая бутылочка из-под спирта возле компутера?

Зачем мне пустая бутылочка из-под спирта возле компутера?

Зачем мне тапочек возле компутера?

Зачем мне тапочек возле компутера?

Поки не забув: Приїжджаю я вчора утром додому...

Приїжджаю я вчора утром додому. Сів дописувати та домальовувати пости про аптеки, напала на мене блохва. Закрив вікна, помахав дихлохвостами (попшикав дохлохвостом), поїхав по м'ясо в магаз шо десь навпроти санстанції. ... Заходе в магаз типовий представник певної категорії людей і шось бурмоче "я все віддав, мене там нема.., но дєнег щас нема... я все віддав". Продавщиця каже: "ну да, вас вже в списках нема, я знаю..." Типовий представник каже: "та я забув де я гроші дів..., но те шо було я вже віддав, Маринка, ну дай мені чекушку (чи четвертушку), я вип'ю і вспомню де я гроші положив ".
Не вірите? Запитайте самі чи таке дійсно було в магазині.

Алискин немножко офигевает (человеческая аптека).

Хотел много-много всего написать... и закинуть в фубук. ПЕРЕДУМАЛ. Будет только фото.
Все-таки закинув я у фубук цю новину. --- Новини від Аліскіна: Хотел много-много всего написать... и закинуть в фубук. ПЕРЕДУМАЛ. Будет только фото и всего лишь пару слов. Можете дать мне звизды отмездия или поблагодарствовать за то что указал на такое неподобство. Если в новости про зоомагазин я задал только вопросы, то тут будут и вопросы и ответы: Должны ли знать *** срок годности препаратов? ДА, ДОЛЖНЫ. Должны ли знать владельцы аптеки сроки годности? ДА, ДОЛЖНЫ И ОБЯЗАНЫ. Что делают препараты просроченные на ТРИ года в аптеке? --- Ну ладно, Алискину продали... Здохнет и хрен с ним. Никто даже внимания не обратит. Да и это ж только витамин В6, он же даже после просрочки на ТРИ года не испортился(?) А сроки годности на препаратах пишут просто так, "шоб було". --- Не хотел я этого писать. вообще ничего не хотел писать, даже в фубук не хотел закидывать. Написал пару слов чтобы бактериям из фубука (ВСЕ кто есть в фубуке) стало более-менее понятно что это за фотки и в чем суть. Они же сами не поймут.