Роман Алискин: поиск в постах (новые сверху), стр 17

asc
RLV

ЧАЙ: Готовим шоНибудь вместе с Романом Алискиным 6

Я и чай могу приготовить. Самый наилучший, самый вкуснейший - "Майский", КРУПНОЛИСТОВОЙ.

Я не знаю что кто зачем и почему

Звонит мне кто-то: - можеш вийти до хвіртки? - шо прям щас? - да, прям щас. - уже іду. Вытаскивает упаковку\коробку для батончиков, но там оказались не батончики (на фото видно). - на, заховай десь у себе у дворі. ми пізнішне прийдем, заберем.
Жду... ну, то есть как "жду"? Спрятал во дворе и думаю что по-любому когда она/они придут, то должны же сказать "Мы уже тут. Мы уже взяли". Или... если сами не смогут найти, придется меня беспокоить. Вот и жду... Что Как Кто Зачем и Нафига?

Можно ли людям использовать...

Можно ли использовать против клещей собачьи и кошачьи каку... ой, блин... эти как их... дезодоранты?, респипленты? или инсектициды?
Можно ли людям использовать ветеринарные капли и пшикалки от клещей и блох?
Копыта от этого не откинутся?

валєра, ска., бл. Ніколи такого не було і знову ч2

Поки мудохався з деревцями
напали на мене валєри:(
Тепер знову місяць не зможу спокійно жити. І я ж іще не бігав. Що ж буде коли я по лісах/полях пробіжусь?

Я іх нєнавіжу всємі фібрамі душы (переселенцы о ʼнихʼ)

Сидю біля забору...
шось пиляю
Іде хтось по дорозі, підійшов, перемовились на пару слів. - я уже тут два года, а думав шо тільки на дві неділі - сказав хтось. - а ви десь тут живете? откуда самі приїхали? - запитую я, бо ніколи його не бачив. - я із ***, за домом дуже скучаю... я тебе ніколи не бачив, ти мєсний? - ну а дом хоч є? цілий? - розпитую я. - так, дім є. цілий... але і у вас тут так гарно, ліс, річка... і я вже в лісі встиг заблудитися. Скрізь ліс сосновий... куди йти непонятно. - ага, понятно - сказав я, але сам подумав "шото якийсь підозрілий цей мужик, треба бути обережніше. Ну я ж якось шось десь дивлюсь, читаю, думаю... хз шо чекати від незнайомих
*
людей"
бла-бло-бла, шось незнайомець говорив типу "у вас тут (в селі) люди говорять на суржику..."
Але я його майже не слухав, бо вперше за кілька років взяв в руки пилку і шось робив. А таке буває дуже рідко, бо я Лацюга із лацюг (самый ленивый лентяй). І тут він мені говорить наступне: "Я взагалі-то говорю на російській мові, мені так легше. Але я їх так ненавиджу... тому і перейшов на українську. Скільки ці тварі всього наробили..." Я невнятно пробурмотів під ніс, шось типу "та по фіг на якому язику". І трішки охвігіл від реакції незнайомця. - я щось не те сказав? прошу вибачення. я ... - швидко став він вибачатись і шототіпа ?виправдовутись?. - та мені пофіг на якій мові - чіткіше і голосніше сказав я. Через хвилинку він пішов далі по дорозі, а я допиляв дрючок і пішов в двір писати цей пост, але з перервами на чай та інше. АЛЕ, АЛЕ!!! я подумав: это ж что и как должно случится, чтобы ?боятся? разговаривать на родном языке?, и что с мозгами людей которые так знущюаться над собою? Или он побаивается говорить на русском из-за того что возможно могут возникнуть проблемы? Или у него уже были проблемы из-за русской речи? хз...
 
*
- чуток юморинки: Когда-то давно ко мне кто-то подошел и спросил - с вами можно познакомиться? - я с незнакомыми не знакомлюсь - без шутки юмора ответил я ей. Я ответил так не специально, само собой так получилось. Через мгновенье после такого ответа мы вместе смеялись.

Готов им шоНибудь вместе с Романом Алискиным 5

Угадайте что я буду готовить из картошки, соли, сала и яиц?
та шо тут думать...
мнямка

СЛИВКИ: Как выбирать сливки?

Не сливы-фрукты, а сливки из молока

ч1 За ʼміністеркуʼ відправляли в ...

Колись за ʼміністеркуʼ відправляли в інтернати для "особливих" або прям в дурдом.
Ну може я занадто прибрехав, але п'ять за "міністерку" ніхто в школі не ставив. Шо за херня твориться з українською мовою?