Роман Алискин: комментарии к постам (новые сверху)

asc
1
2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >> >>>

ч1 Удалили Ясно-Понятно и MedvedevaPro. Журналист Олеся Медв...

+Звідки ти таку старизну тільки викопуєш?.. (це я про кліп) тюю, та понятно шо із інтернетів. В часи їх популярності звідусіль диринчало і пищало їхнє Паддажжём. ага, іще дещо про всякі-різні музики: Коли я був молодим ;%:))), то плавав в назвах пісень, гуртів, музичних стилів. Тоді я не розумів чому дорослі дядьки і тьотьки слухають і шанують якісь дрєвні пісні нікому невідомих виконавців. Тепер я сам став "дрєвнім дядьком" для молоді.
### ### ### ### ### ### ###
а про телемарафон... там і дійсно доповідають, м'яко кажучи, не все та, може, воно так і потрібно... навіщо грузити інформацією всих людей, які ніяк на події не впливають, від яких нічого не залежить? эээ, це не маленька тема. Можна довго нудно цікаво і не цікаво все це обговорювати, але якщо взяти до уваги "людей, які ніяк на події не впливають, від яких нічого не залежить", то... (три крапки). Хоча... якби
*
"люди від яких ніччо не залежить" обрали іншого прізідєнта, то... ---
*
- єслі би та каби вєздє рослі вкусниє гріби
26 апр 2024, 13:44

ч2 СИНОПТИКИНЯ?

я уєю від тиких слів
10 мар 2024, 14:34

ч2 СИНОПТИКИНЯ?

ось настрочив, те що обіцяв
23 фев 2024, 04:57

Кажись всё. Потерял всю систему.

ха, та ну її.
Пам'ятаєш що я писав в трешовій темі про Оксану і Женька. (малого так звуть). Відбуваються деякі події, але про таке я не хочу тут писати.
20 фев 2024, 22:26

ч2 СИНОПТИКИНЯ?

та сайт не поламався. поламався компутатор (диск "згорів" - ну типу так як в тебе з флешкою було). І я до сих пір іще не готовий до роботи. через пару днів отримаю диск, встановлю необхідні програми, відновлю початковий код, базу даних, і аж потім займусь сайтом. --- !!! Зараз кінець зими - я майже повністю без опалення, бо "хороші люди" допомогли :(. Але все рівно я всра... винен. Треба було слати всіх внах. Пізніше розкажу шо і як.
06 фев 2024, 11:14

ч1 За ʼміністеркуʼ відправляли в ...

"та ця така комісія згорить на роботі від кількості подібних нововведень" ну коли закони приймаються то вони проходять деякий шлях перед тим як проект закону попаде у верх раду, а потім іще раз їх змінюють, доопрацьовують... - там не одна комісія/інстанція (забув як воно вірно називається, уточнювати не хо... ааа, згадав! Воно називається КОМІТЕТИ, ... мабуть). --- Хто коли і як вирішив легалізувати фемінітиви? Таку хрєнь одна людина не може ввести, узаконити, легалізувати - кажись я вище вже про це запитував. --- чув про синоптикиню?
04 фев 2024, 23:16

Кажись всё. Потерял всю систему.

Втратив всі дані (коди
*
сайту втратив). Катастрофа трохи схожа на те, що в тебе було з флешкою. Але деякі архіви залишилися. Думаю відновлюватись..., але коли це буде? Займатися відновленням бажання немає. Виходить у мене знову "відпустка", вимушена відпустка :( ааа, ну іще і особисте життя ковбасить.
 
Збирався я виправити помилки та дещо дописати, але :((( маємо шо маємо.
---
*
- не коди до сайту і не якісь паролі. Втратив осьо-сьо-це - рос, початковий код - укр.
30 ноя 2023, 22:27
1
2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >> >>>