Роман Алискин: комментарии (новые сверху)

asc
1
2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >> >>>

Обновление 2022-06-14

дописал кое-то в этом посте
17 июн 2022, 16:12

Кто-нибудь может наделать скриншотов страниц и загрузить в ф...

Чудово!
Але ЧОМУ ви не помічали це меню раніше? Магія?, чи шо?
08 июн 2022, 16:15

Роман Алискин руССкомірна скотина ? :

та не хочу. Я не хочу там пописувати. Нічого хорошого з того не вийде.. Навіщо травмувати психіку нестабільних користувачів слейту. Маю на увазі того ж самого влада.нета та інших подібних. Все ж і так ясно-понятно.
08 июн 2022, 14:58

Относительно абсолютно независимая уникальная ʼКриптовалютаʼ...

праве меню --- Знач такс... Я спочатку хочу "криптовалюту" дописати/оновити (ну тобто вивалити оновлення з "криптовалютним" функціоналом) а потім займусь кнопками та меню. Заразом іще всякі дрібниці оновлю.
08 июн 2022, 14:51

Кто-нибудь может наделать скриншотов страниц и загрузить в ф...

Шоо?, праве меню тут. На блог сервісі все абсолютно просто. Може все занадто просто, а користувачі не звикли до простоти?, і тому ніхто нічого не розуміє?
08 июн 2022, 14:44

Относительно абсолютно независимая уникальная ʼКриптовалютаʼ...

не всих, а тих хто просто зареєструвався і чекають поки я їм буду щось нараховувати і виплачувати. --- Ви мені хоть допомагаєте (скріншотами та порадами і про баги повідомляєте), а інші... Я іще одну замарочку (про показ/не показ картинок) хочу вам доручити, але після того, як побачу меню (ліве і праве) на скріншотах з телефону.
08 июн 2022, 13:57

Роман Алискин руССкомірна скотина ? :

Здається у них такий же глюк як і скрізь з укр поштовими серверами - не приходить код підтвердження на @i.ua Вже зареєструвався. І ... побачив іще більше схожості зі своїм сайтом. Але перші враження про слейт будуть пізніше.
08 июн 2022, 13:25

Роман Алискин руССкомірна скотина ? :

Перед тим як відповісти на "головне питання" я трішки подумав. Нічого розумного я не придумав. Але після того як я напишу цей коментар, то мабуть потрібно додати у "відпускний пост" "якщо мене не буде, то мене схопили есбеуї"? В сбу мене вже знають - я їм абсолютно не цікавий. Намалювати якісь скріншоти де Аліскін, щось не те написав про укрвладу або цоря зеленовського вони можуть, але мене вже давно і абсолютно нема в жодній деградосно-соціальній мережі. В месенджерах також мене нема. Можливо влад.нет так називає мене тому що я не одягаю вишиванки, не махаю прапорами і не кричу "Слава Україні"? Може тому що я проти війни? Може тому що двічі партійний дєятєль партіі шарія? Але з Шарійом (шарієм) я вже давно попрощався. Хоча на виборах я і голосував за ппш. Десь завалялась якась пісулька про те чому я другий раз не голосував за ппш. А іще я не радію коли гинуть військові. ---

Спочатку було:
Кравчук - Маємо, те що маємо

потім
Кучма - Кучму геть

потім
Ющенко - Якесь недоразумєніє

потім
Янукович - ...

потім
Порошенко - Остаточне прощавай, Стадіон так стадіон

тепер
Зеленський - ...


--- Українці такі молодці. Я не збирався голосувати за Зеленського, а коли він ляпнув, що вчителі будуть отримувати зарплату по 4000 євро. То остаточно переконався, що нічого хорошого з цього всього не вийде. --- Але якщо хтось не виріс із дитячого садка
*
і вважає мене за "рс" - мені від цього не жарко і не холодно, і навіть не фіолетово.
*
- ну наприклад в садку або в молодших класах школи хтось говорить, що в того-чи-в-тої воші... і всі тикають пальцями і оруть "ха-ха, в тебе воші".
08 июн 2022, 12:49

Роман Алискин руССкомірна скотина ? :

та не дуже я хочу там реєструвати. Але доведеться - гляну як воно виглядає.
08 июн 2022, 12:23
1
2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >> >>>
случайный контент

Обожаемая мною Леся снова здеся

я взагалі не вмію говорити по українськи, тому не помітив. Леся прославилася з "Орел і решка" - шоу. А з'явилася на тв начебто вперше з "Расмеші коміка", або щось таке. Подобається її почуття гумору.
Весёлый котэ
26 ноя 2019, 15:38