Роман Алискин: комментарии к постам (новые сверху)

asc
1
2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >> >>>

Your account is hacked. Your data is stolen. Learn how to re...

веб камер і мікрофонів у мене нема і ніколи не було. Але то не найцікавіше. Найпроблемніше в усьому цьому - те що я давненько припинив робити те що тут пописано. Спам валить, але не багато. Іще можна якось жити, але все-таки потрібно з першого разу блокувати такі піпісьма сщастія.
31 май 2023, 16:51

ч1 Как я обос...лся с Ubuntu 22.04. Больше никому не буду ус...

Опера по швидкості найшвидший браузер. Це моя суб'єктивна думка. А ффокс я люблю за стабільність і за можливість налаштувати його конкретно під себе. +інші корисні штуки які звичайним користувачам не потрібні. --- А якщо конкретно про дану "проблему" повільного запуску - то це стосується тільки запуску ффокса, якщо він був встановлений із снапу. Що таке снап-пакети я особо не хочу пояснювати. --- я згадав що іще один пост про Лінукс не написав
31 май 2023, 15:56

Your account is hacked. Your data is stolen. Learn how to re...

то спам. Раніше колись приходив. Давно не було - я аж заскучав. Воно мені пише шо вже багато місяців воно шпигує за мною, і змогло записати екран з порносайтами які я відвідував, а також воно записало відео з вебкамери... Якщо я не заплатю гроші то воно розішле ті відео всим моїм контактам з соц мереж. Ото такий ідіотизм.
26 май 2023, 11:18

Банковские секьюрники ипонулись или как? Мир сошел с ума.

Такі баги, як у тебе зі старою карткою, я виправляв за допомогою скотча Я вирішував... обрізанням - спочатку відсталі частини на кутках я акуратненько обрізав, ну щоб не застрягало в банкоматі і в терміналах можна було ялозити. Потім воно у мене взагалі розклеїлось за кілька днів. P.S. У мене колись такі думки теж виникали Значить не все так погано, на сегодняшній дєнь. Іще залишились розумні люди на цій планеті, в цій реальності.
22 май 2023, 16:12

Банковские секьюрники ипонулись или как? Мир сошел с ума.

У тебе є чим думати? :D От і думай Про свою кращу, безпечну, зручну картку Як її зберегти Щоб вона не потрапила в чужі руки Та да. Якби я загубив, то... "іщі хрєн і/в полє срєді хрєнов і полєй". Какова хр... я намагаюсь бути хорошим для всіх скрізь і всюди? Виникла ідея написати про двойноє дно, про подвійні стандарти.
22 май 2023, 16:04

А потом будем пісю сосать

Паша ваш - чувак продуманий...
22 май 2023, 15:49

Знижки, що вишивають посмішки

чому (КАКОВА х...) ніхто не хоче тут реєструватись? Мені знову "заманювати" користувачів грошима?, чи як і шо??? Що кому тут не зрозуміло? Сайт надшвидкий, самий доступний дизайн і навігація.. Що потрібно користувачам?
18 май 2023, 21:03

Знижки, що вишивають посмішки

про вишиванки я не знав, а от що фраза дійсно дивна, навіть ти погоджуєшся(?)
18 май 2023, 20:58
1
2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >> >>>