Роман Алискин: комментарии к постам (новые сверху), стр 5

asc
1 2 3 4
5
6 7 8 9 10 > >> >>>

Банковские секьюрники ипонулись или как? Мир сошел с ума. ча...

Такі баги, як у тебе зі старою карткою, я виправляв за допомогою скотча Я вирішував... обрізанням - спочатку відсталі частини на кутках я акуратненько обрізав, ну щоб не застрягало в банкоматі і в терміналах можна було ялозити. Потім воно у мене взагалі розклеїлось за кілька днів. P.S. У мене колись такі думки теж виникали Значить не все так погано, на сегодняшній дєнь. Іще залишились розумні люди на цій планеті, в цій реальності.
22 май 2023, 16:12

Банковские секьюрники ипонулись или как? Мир сошел с ума. ча...

У тебе є чим думати? :D От і думай Про свою кращу, безпечну, зручну картку Як її зберегти Щоб вона не потрапила в чужі руки Та да. Якби я загубив, то... "іщі хрєн і/в полє срєді хрєнов і полєй". Какова хр... я намагаюсь бути хорошим для всіх скрізь і всюди? Виникла ідея написати про двойноє дно, про подвійні стандарти.
22 май 2023, 16:04

А потом будем пісю сосать

Паша ваш - чувак продуманий...
22 май 2023, 15:49

Знижки, що вишивають посмішки

чому (КАКОВА х...) ніхто не хоче тут реєструватись? Мені знову "заманювати" користувачів грошима?, чи як і шо??? Що кому тут не зрозуміло? Сайт надшвидкий, самий доступний дизайн і навігація.. Що потрібно користувачам?
18 май 2023, 21:03

Знижки, що вишивають посмішки

про вишиванки я не знав, а от що фраза дійсно дивна, навіть ти погоджуєшся(?)
18 май 2023, 20:58

Автоматизация бизнес-процессов 1

ага, управляють масштабом і підібраний масштаб автоматично зберігається в профілі. Після логіну налаштований розмір тексту буде таким яким його наклацаєш.
18 май 2023, 13:08

Автоматизация бизнес-процессов 1

А з приводу приватних підприємців... Ну люди завжди були різними, і нині вони різні, і завжди будуть різними. --- Знаєш що роблять дві праві кнопки?
17 май 2023, 16:52

Автоматизация бизнес-процессов 1

бліін., писав комент, але він не відправився :%((, тепер дуже коротко доведеться відповісти. --- це лише невеличка частинка того, що необхідно і, відверто кажучи, не найскладніша Для мене доробити - не проблема. Коли зроблю - буде відео. Проблема в тому про що ти сам вище написав: "А якщо людина ніколи не бачила MS ACCESS?" - але і це не проблема. Є можливість створити мінімальний інтерфейс на пару кнопок. Вона ж не буде створювати бд, вона буде КОРИСТУВАТИСЬ субд і бд. Я вважаю що краще за секунду зробити розрахунок, ніж руками все рахувати. І якщо дані будуть внесені в бд, то з них можна отримати багато всякої інформації. Головне - не перестаратись, не наробити зайвого, бо людина може не зрозуміти і заплутатись. --- Дурень думкою багатіє. Я ж іще не зробив, а вже губу розкатав. Ніхто мені не казав що чекає від мене новаторських, інноваційних пропозицій.
17 май 2023, 16:43

Поздравляю себя с Днем рождения (какой смысл...?, нахфига...?)

з днем народження тебе з найкращими побажаннями Пасіба. Якщо трішки спуститись з небес, зменшити, прикрутити свою філософію, то я хочу спортивний велосипед. Вже давно хочу.
16 май 2023, 15:49
1 2 3 4
5
6 7 8 9 10 > >> >>>