Роман Алискин: комментарии (новые сверху), стр 3

asc
1 2
3
4 5 6 7 8 9 10 > >> >>>

Относительно абсолютно независимая уникальная ʼКриптовалютаʼ...

ну це вам цікаво, особливо якщо порівняти з тим шо було два роки назад, і з тим що зараз. Молоде потєряне* покоління яке крім фб, вкантактів нічого не бачило навіть не може зрозуміти що до чого і навіщо. --- * згадав історію про "потєряних".
05 июн 2022, 17:22

Относительно абсолютно независимая уникальная ʼКриптовалютаʼ...

ааа, тільки що побачив що на травень 2022 взагалі нічого не вказав. Мене місяц не було в інтернетах і я перед "відпусткою" не вказав суми виплат. Але нічого страшного не сталось - бо цей блог сервіс і нах нікому не потрібен. dahi тут навіть зареєструватись не можуть.
05 июн 2022, 16:15

Баґ, котрий треба виправити !

Потрапило у Спам?
05 июн 2022, 13:56

Баґ, котрий треба виправити !

Повідомлення про нові коменти приходять коли вони з'являються У ВАШОМУ контенті. --- Ось це повинно відправитись. Вже перевірив. Повідомлення відправилось.
05 июн 2022, 13:51

Опции, настройка вашего профиля

не баг, а хз шо :)). Повідомлення не приходять, тому що вони чомусь не відправляються. Або я щось не те накнпопкотикав? ---
З відправкою повідомлень про нові коменти все в нормі: Повідомлення приходять тільки якщо комент додали до контенту користувача.
Чому так:? Тому що якщо користувач написав багатенько коментів - то його завалять повідомлення про нові коменти з усього контенту, де він залишав свої коментарі. Вважаю, що головніше не пропускати появу нових коментарів в своєму контенті - тому і саме так і реалізував відправку повідомлень про нові коментарі.
Цей комент ДОписав, щоб скарг на такий "баг" не було.
05 июн 2022, 13:46

Опции, настройка вашего профиля

Навіть в
спамі
нема нічого? хм-м... дивно. ну я також може щось не те зробив. Прошу вас зараз вийти з сайту і пару ХВИЛИН не логінитись. ааа, ви вже вийшли. Повідомлення про цей комент повинно прийти на пошту моментально.
05 июн 2022, 13:30

Опции, настройка вашего профиля

Якщо ви залогінились на сайті - повідомлення не будуть надходити. Ви зверху можете побачити на кнопці "комментарии Х" збільшення числа коментів. --- z***[email protected]***m - така пошта. Ну звісно що я не можу повністю публічно вказати адресу вашої пошти, тому і написав саме в такому вигляді. --- Мабуть, в профілі користувача потрібно виводити адресу поштової скриньки - візьму це на замітку.
05 июн 2022, 13:20

Каким был сайт два года назад

Там є багато відосів про процес розробки, але всі вони
вже закриті
.
--- Коментарі на пошту будуть приходити з css-елементами (якщо вони присутні в коментарі) - я про це знаю.
05 июн 2022, 13:12

Роман Алискин руССкомірна скотина ? :

Я про це знаю. Пізніше поясню. Можливо ви після цього не захочете тут бути. --- влада.нета тут не буде - от і чудово. Бо всі проекти де він був зареєстрований ідуть у небуття. ДОписую: вгалаі-то "рускомірна скотина" звучить як факт. Тобто те що Аліскін "рс" вже не обговорюється(?) Із цього виникає питання "ЧОМУ Аліскін рс?" Краще б запитати у тих хто таке написав/сказав. А у них на мене є мегабайти компромату. --- Але спочатку про нападки псіхів накнопкотикаю... вже написав.
05 июн 2022, 12:32

Опции, настройка вашего профиля

Вони і так відправлялися, але тільки дві доби користувач не заходив на сайт. Вже переправив: тепер будуть відсилатись. Повідомлення про нові коменти надсилаються тільки
при появі коментаря у вашому контенті
. Повідомлення до сих пір потрапляють у спам. У мене руки до цього іще не дійшли.
05 июн 2022, 12:27
1 2
3
4 5 6 7 8 9 10 > >> >>>
случайный контент