Роман Алискин: комментарии к постам (новые сверху), стр 3

asc
1 2
3
4 5 6 7 8 9 10 > >> >>>

ч2 Как я обосрался с Линуксом. Больше никому не буду устанав...

та вкантачена еліта мене давно ненавиділа і такий чудовий шанс вони аж ніяк не могли пропустити. Але це було давненько.
02 июн 2023, 16:07

ч2 Как заблокировать рекламу, блог сервис блог платформа бло...

??? я ж вроді би не писав шо шось краще чогось. --- Написав про adguard, бо з ним менше питань виникає у горе-користувачів. У uBlock інтерфейс складніший і ДЛЯ ЛЮДЕЙ ЯКІ ЗВЕРТАЮТЬСЯ ДО МЕНЕ І КАЖУТЬ "можеш зайти до мене, а то я шось дивився, потом воно жух-вуух, свєт потух і електрічєство кончилось, став включати, а там тільки реклама, я нажимав блокіровать а воно шось пише і красним і зеленим..." uBlock це розжижєніє мислєдумалки. З adguard менше питань виникає. + до цього: Я колись проводив експерименти по швидкості завантаження сторінок без і з блокувальниками реклами. adguard виявився трішки швидшим чим uBlock. Я сам користуюсь і тим і тим. Тому що в uBlock більше налаштувань: можна заблокувати все шо захочеш (і шрифти, і картинки, і увесь яваскрипт). Чому користуюсь не якимсь одним? Два блокувальники доповнюють один одного, виходить чудовий симбіоз. А іще є отака штука, схожа на uBlock, але воно більш наворочене і створене не тільки для блокування реклами. SponsorBlock - дуже рекомендую - це також блокувальник реклами.
02 июн 2023, 15:56

Your account is hacked. Your data is stolen. Learn how to re...

веб камер і мікрофонів у мене нема і ніколи не було. Але то не найцікавіше. тут цікавого взагалі нема ніччо. Найпроблемніше в усьому цьому - те що я давненько припинив робити те що тут пописано. Спам валить, але не багато. Іще можна якось жити, але все-таки потрібно з першого разу блокувати такі піпісьма сщастія.
31 май 2023, 16:51

ч1 Как я обос...лся с Ubuntu 22.04. Больше никому не буду ус...

Опера по швидкості найшвидший браузер. Це моя суб'єктивна думка. А ффокс я люблю за стабільність і за можливість налаштувати його конкретно під себе. +інші корисні штуки які звичайним користувачам не потрібні. --- А якщо конкретно про дану "проблему" повільного запуску - то це стосується тільки запуску ффокса, якщо він був встановлений із снапу. Що таке снап-пакети я особо не хочу пояснювати. --- я згадав що іще один пост про Лінукс не написав
31 май 2023, 15:56

Your account is hacked. Your data is stolen. Learn how to re...

то спам. Раніше колись приходив. Давно не було - я аж заскучав. Воно мені пише шо вже багато місяців воно шпигує за мною, і змогло записати екран з порносайтами які я відвідував, а також воно записало відео з вебкамери... Якщо я не заплатю гроші то воно розішле ті відео всим моїм контактам з соц мереж. Ото такий ідіотизм.
26 май 2023, 11:18

Банковские секьюрники ипонулись или как? Мир сошел с ума.

Такі баги, як у тебе зі старою карткою, я виправляв за допомогою скотча Я вирішував... обрізанням - спочатку відсталі частини на кутках я акуратненько обрізав, ну щоб не застрягало в банкоматі і в терміналах можна було ялозити. Потім воно у мене взагалі розклеїлось за кілька днів. P.S. У мене колись такі думки теж виникали Значить не все так погано, на сегодняшній дєнь. Іще залишились розумні люди на цій планеті, в цій реальності.
22 май 2023, 16:12

Банковские секьюрники ипонулись или как? Мир сошел с ума.

У тебе є чим думати? :D От і думай Про свою кращу, безпечну, зручну картку Як її зберегти Щоб вона не потрапила в чужі руки Та да. Якби я загубив, то... "іщі хрєн і/в полє срєді хрєнов і полєй". Какова хр... я намагаюсь бути хорошим для всіх скрізь і всюди? Виникла ідея написати про двойноє дно, про подвійні стандарти.
22 май 2023, 16:04

А потом будем пісю сосать

Паша ваш - чувак продуманий...
22 май 2023, 15:49
1 2
3
4 5 6 7 8 9 10 > >> >>>