Роман Алискин: комментарии (новые сверху), стр 2

asc
1
2
3 4 5 6 7 8 9 10 > >> >>>

Кто-нибудь может наделать скриншотов страниц и загрузить в ф...

Оці скріншоти, мабуть, зроблені після збільшення розміру шрифта? У верхньому меню є кнопки Ab Ba і мабуть, ви їх натискали? Хочу побачити іще два скріншота (праве меню і ліве): на відео вони показані. А як вна телефоні воно буде виглядати??? Доведеться вносити зміни у меню, але поки я не побачив як вони вна телефоні виглядають, я не можу знати що потрібно зробити. --- І ето... Я вже переглядав (пару секунд бачив) дизайн вна телфоні - ніяких таких глюків там немає. Може це тому що телефон був не древньої моделі? Може через розміри дисплею телефона такий вигляд?
08 июн 2022, 12:20

Ласкаво прошу - це життя ! )

вже виправлено. "глюк" був, бо короткі відео на тиТрубі з'явились не давно. --- а з приводу чи буває таке...? Думаю що в кожного в школі чи у вузах таке обов'язково трапляється. Коли сидиш на останніх уроках чи парах і криша улєтаєт :) Якщо говорити про зрілий вік... - хйзна
*
... Ну і що з цього всього? У мене є дещо - пізніше я напишу чому і навіщо я про ці фільми згадую. хйзна
*
= ХтоЙогоЗна
08 июн 2022, 11:59

Кто-нибудь может наделать скриншотов страниц и загрузить в ф...

а от за скріншоти величезне пасіпа :) Це не смертельно. Виправлю. Але я б іще хотів побачити
як відображаються вна ТЕЛЕФОНІ
головне ліве і праве меню. Зараз коротке відео зніму: але там показ на десктопі. А як воно вна телефоні??? - хйзн.
06 июн 2022, 12:46

Был такой пользователь...

Випилявся з допомогою Аркадія Засцикайла. --- Активних користувачів 0. ну еее, два-три це майже нуль. Не зареєстровані переглядають, щось читають, думають...
06 июн 2022, 12:41

Что означают буквы tbs-mbs в адресе сайта tbs-mbs.net ?

??? про яку безпеку йдеться мова ??? Хіба що у користувачів є якийсь контент з обмеженим доступом і в цьому полягає ризик розголошення/оприлюднення закритих матеріалів? --- Про пароль відповів на пошту. Всі вдалі і не вдалі спроби входу тут. Крім цього всього інформацію про користувачів ніякі гугли, яндекси та інші треті особи НЕ ОТРИМУЮТЬ. При реєстрації не потрібно вказувати ніяких особистих, персональних даних. Сайт не використовує кукі-файли. Використовується тільки єдиний стандартний сесійний ідентифікатор.
06 июн 2022, 12:38

Роман Алискин руССкомірна скотина ? :

ДОписую: вгалаі-то "рускомірна скотина"
звучить як факт. Тобто те що Аліскін "рс" вже не обговорюється(?)
Із цього виникає питання
"ЧОМУ Аліскін рс?" Краще б запитати у тих хто таке написав/сказав.
Тобто те що Аліскін рск ск вже факт на 100%? --- ну ви ж вже бачили скріншоти від влада.нет на слейтах... (?) --- Питання не закрито. Саме зараз часу нема. Зайнятий реальними справами. І заодно очі перепочинуть. Забіг на 5сек глянути шо і до чого. --- І ето... Потикав я трішки слейт (без реєстрації там) - є перше враження. Напишу, але не сьогодні.
06 июн 2022, 12:25

Баґ, котрий треба виправити !

Одна картинка в одному форматі, інша в іншому. На жаль(?) я не хочу це скоро виправляти. Доведеться МакОсівцям користуватись не Сафарі-браузером. Раніше такого не було, бо я не використовував WebP для картинок. і здається що це такі приколи від еплу (посилання)
05 июн 2022, 18:15
1
2
3 4 5 6 7 8 9 10 > >> >>>
случайный контент

Чіткий орієнтир щодо середньої зарплати в Україні на 2021 рік – $620

Уряд має чіткий орієнтир щодо того, якою має бути середня зарплата в Україні на 2021 рік – у доларовому еквіваленті це 620 дол. Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сказав під час підписання нової тристоронньої Генеральної угоди із профспілками та роботодавцями. «Одне з найважливіших завдань Уряду – зростання національної економіки. Ріст економіки дозволить дати нову якість життя людей через збільшення їхніх доходів. Наш Уряд вже створив механізми, які дали можливість збільшити мінімальну зарплату в 3 рази за останні 3 роки, середню – у 2 рази. Уряд має чіткий орієнтир щодо середньої зарплати в Україні на 2021 рік. У доларовому еквіваленті це 620 дол. – абсолютно реальний показник, який допоможе збільшити мотивацію українців працювати на власну економіку», – зауважив Глава Уряду.
Окремо Володимир Гройсман наголосив на розвитку середнього класу в Україні. «Для мене принципово, щоб в Україні був розвинений середній клас, до якого має належати український вчитель, лікар, робітник. У наступних роках будемо робити все, щоб виконати це завдання», – сказав Прем’єр-міністр. Зазначимо, у новій Угоді Уряд робить акцент на просуванні вітчизняного виробника на внутрішньому та зовнішньому ринках. Зокрема, визначено спільні зобов’язання щодо створення: - конкурентоспроможних робочих місць; - умов для легалізації зайнятості та оплати праці; - удосконалення системи професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, професійного навчання працівників. Вперше в Угоді містяться окремі зобов’язання безпосередньо роботодавців, що стосуються забезпечення належного рівня охорони і умов праці, лікування та оздоровлення працівників....
Цю та іншу хєррь можете почитати тут.