Роман Алискин: комментарии к постам (новые сверху), стр 4

asc
1 2 3
4
5 6 7 8 9 10 > >> >>>

Банковские секьюрники ипонулись или как? Мир сошел с ума. ча...

У тебе є чим думати? :D От і думай Про свою кращу, безпечну, зручну картку Як її зберегти Щоб вона не потрапила в чужі руки Та да. Якби я загубив, то... "іщі хрєн і/в полє срєді хрєнов і полєй". Какова хр... я намагаюсь бути хорошим для всіх скрізь і всюди? Виникла ідея написати про двойноє дно, про подвійні стандарти.
22 май 2023, 16:04

А потом будем пісю сосать

Паша ваш - чувак продуманий...
22 май 2023, 15:49

Знижки, що вишивають посмішки

чому (КАКОВА х...) ніхто не хоче тут реєструватись? Мені знову "заманювати" користувачів грошима?, чи як і шо??? Що кому тут не зрозуміло? Сайт надшвидкий, самий доступний дизайн і навігація.. Що потрібно користувачам?
18 май 2023, 21:03

Знижки, що вишивають посмішки

про вишиванки я не знав, а от що фраза дійсно дивна, навіть ти погоджуєшся(?)
18 май 2023, 20:58

Поздравляю себя с Днем рождения (какой смысл...?, нахфига...?)

з днем народження тебе з найкращими побажаннями
Пасіба. Якщо трішки спуститись з небес, зменшити, прикрутити свою філософію, то я хочу спортивний велосипед. Вже давно хочу.
16 май 2023, 15:49

Поздравляю себя с Днем рождения (какой смысл...?, нахфига...?)

тюю, ну я не заморочуюсь над чєловєчєскімі цєнностямі, не потрібна мені земля, не хочу я машину, не хочу я мільйонів гривень. З моєю філософією МЕНІ жити дійсно легше. Я живу без заздрощів і без ненависті.
16 май 2023, 15:35

Поздравляю себя с Днем рождения (какой смысл...?, нахфига...?)

нєа, філософію я не забуду. Хоч у мене була двійка з філософії (це було в студєнчєскі времєна), але зараз без філософії важко жити. Мене навіть дехто називає/обзиває Сільським Філософом. --- хотів іще шось написати, але поки писав попередній текст, забув шо хотів.
16 май 2023, 12:52

Готовим шоНибудь вместе с Романом Алискиным 7

Я люблю коли трішки лимонним соком покапати на вже готовий шашлик-башлик. Ось уже з лимончиком.
15 май 2023, 09:26

ч1 За ʼміністеркуʼ відправляли в ...

та я це знаю. Але... складається таке враження що такі правила вигадують ідіоти з верх ради для того, щоб їх тупіть сприймалась як норма. Тільки я шотоякось не розумію ЧОМУ правильність написання слів "міністерка, депутатка, журналістиня, президентка" вирішують якісь малограмотні? Мабуть, дійсно щоб виглядати більш-менш розумними, чи шо? --- Взагалі-то я не дуже цікавився хто і чому такі нововведення вводить. Потрібна якась комісія, дослідження і всяке таке, перед затвердженням правил. Кому в голову прийшла думка про таку хрень? Ну те що світовий фемінізм зашкалює - то і так понято, але ... я вчився - були одні правила, зараз - інші. Через деякий час іще шось вигадають. Як дізнатись: перед тобою людина-ідіот який в школі не навчався, чи людина навчалась в період "розвитку мови"?
02 май 2023, 17:57
1 2 3
4
5 6 7 8 9 10 > >> >>>