Роман Алискин: поиск в постах (новые сверху), стр 20

asc
RLV

Як створити свій блог?

Створення власного блогу може бути неймовірно корисним досвідом. Це не тільки дає вам платформу, щоб поділитися своїми думками, думками та ідеями зі світом, але також дозволяє створити спільноту однодумців, які захоплюються тими ж темами, що й ви. Почати цю подорож легко; все, що потрібно, це трохи планування та відданості! У цьому дописі блогу ми проведемо вас через кілька простих кроків, які допоможуть створити ваш власний блог у найкоротші терміни. Перш за все, вирішіть, на якому типі вмісту чи темі ви хочете зосередитися у своєму новому починанні – будь то ведення блогу про спосіб життя чи обговорення поточних справ – переконайтеся, що є щось унікальне в тому, що виділяється серед інших блогів. Прийнявши рішення, обдумайте заголовки потенційних публікацій, щоб читачі мали уявлення про те, чого вони можуть очікувати, відвідавши вашу сторінку! Наступний крок: виберіть доменне ім’я та постачальника послуг веб-хостингу (наприклад, WordPress). Це має відображати або вас самих, або будь-яку іншу тему/сферу, вибрану раніше – намагайтеся не затягуватись, оскільки людям може бути важко запам’ятати потім! Потім іде створення облікових записів у соціальних мережах, таких як Facebook і Twitter, де відвідувачі можуть стежити за оновленнями як у своїй, так і у вашій стрічці новин одночасно – чудовий спосіб збільшити відвідуваність веб-сайту в цілому! Нарешті встановіть необхідні плагіни, такі як Yoast SEO, які допомагають оптимізувати вміст, що публікується в Інтернеті (включно з метаописами тощо), щоб з більшою ймовірністю відображалися вищі позиції в пошуковій системі при введенні в Google тощо. Коли все вже готово, почніть писати ті дивовижні публікації, про які думали з першого дня!. Переконайтеся, що кожне містить релевантні ключові слова в основному тексті, щоб забезпечити кращу видимість серед конкурентів, інакше у вас не буде шансів протистояти їм... Використовуйте зображення, додайте візуальні елементи, де це можливо, також залучайте читачів на довші періоди часу, а також додайте посилання на зовнішні веб-сайти, якщо це можливо, ще більше покращуйте взаємодію з користувачем навіть далі!. Нарешті, не забувайте просувати через різні канали, про які йшлося раніше, створювати найбільш доступні можливості, підвищувати охоплення ширшої аудиторії, ніж будь-коли раніше! Успіхів усім у створенні блогів своєї мрії, сподіваюся, ці поради були корисними на цьому шляху :)

Что тут не так?

Что тут не так?

РЕКЛОМЕНДАЦИЯ: Рождение нового слова?

Как вы думаете, что такое РЕКЛОМЕНДАЦИЯ?

Интересно, что сказал бы Фредерик Брукс, если бы он жил в нынешнее время?

Интересно, что сказал бы Фредерик Брукс, если бы он жил в нынешнее время?

Всё никак не могу продолжить...

Всё никак не могу продолжить... только открою рабочие программы, только настроюсь шото делать... глянгу в заметки - всё красное, просроченное...
ну и пошло оно всё. Когда желание будет - тогда и буду двигаться далее.

Что такое НСП?

НСП - Найголовніший Стратегічний Продукт
--- Что такое НСП, НСП - Найголовніший Стратегічний Продукт

Atomic Heart прикол с Рафиком

Atomic Heart прикол с Рафиком
Я не любитель компьютерных игр, ah меня заинтересовала только прикольной музыкой.
--- Atom Heart Atomic Heart прикол с Рафиком! Atomic Heart

Готовим шоНибудь вместе с Романом Алискиным 3 (+ обувка и штанці)

Ну шото я приготовил, но показывать... Шо я вам рыжая блондинка из инсторгамов или шо, га? Лучше я похвастаюсь талантом расчетов и подсчетов своих финаненсов :)). Хотел сделать всё на одном фото, но такая хренотень получилась %:((
Баланс почти сошелся
разница 0,05
А также похвастаюсь не совсем новыми обновками. Покупал НСП
*
и кто-то незнакомый спросил меня "Какой у тя размер ноги?... знаешь тот-и-тот магазин?" Я говорю "неа. не знаю, а шо?". "ну он там, возле того-и-того... прям щас беги туда". Побежал я туда... А она уже там, говорит: "щас будем тебя обувать и одевать". Ну дальше рассказывать особо нечего, на фото видно.
Я с начала марта уже подумывал о новой/бэушной обувке. Весна скоро должно бы потеплеть
и я как-бэ хочу бегать, но желательно без валер
Теперь есть у меня обувка и штанці.
ах, блиин, я же даже пасиба не сказал. Как-то ... протупил.
Я думаю: может на меня без слёз невозможно смотреть?, потому-то люди так проявляют/ведут себя.
Вспомнил!: 23 марта вот тут я о тапочках упоминал.
---
*
- Найголовніший Стратегічний Продукт

Настало время рассказать про соседа?

Почти каждый год у нас в селе кто-то поджигает сухую траву. --- дальше позже будет - щас время тестировать хулинарные толанты И еще нужно найти пару фоток прошлых лет... Завтра/послезавтра думаю заметка будет готова.

Готовим шоНибудь вместе с Романом Алискиным 2

Думал сделать суп из фрикаделек, но сразу же пожарил их и пока картошку чистил, ... ну понятно что до супа они не дожили.