Роман Алискин: посты (новые сверху), стр 34

asc

2
0
2
2
г
о
д
Ч
т
о
н
у
ж
н
о
з
н
а
т
ь
о
с
а
й
т
е
?

Очень кратко:
- сайт уже был в сети - это НЕ ОДИН мой БЛОГ, это блогсервис - если вы не знаете что такое Блог Сервис (и не хотите узнать), вам тут нечего делать - за вашу активность вы можете получить деньги - много чего изменилось (обновилось), но я не хочу снимать видео и расписывать как было раньше и как сейчас - это никому не интересно и не нужно - справку я максимально сократил - все свои дурацкие посты я удалил или закрыл. Нафиг кому нужны новости двухгодичной свежести? - по прежнему я очень сильно ненав... недолюбливаю социально-сетевых dahi
*
- на сайте зарегистрировано три с половиной пользователя - одному из пользователей я не выплатил 450 грн. Сайт был убран из сети для переписывания вна ООП (уже выплатил) - после вываливания кодов на сервер я НЕ ВСЕМ зарегистрированным разошлю напоминание\приглашение - на сайте использовано только несколько графических элементов. Потому сайт очень-очень быстрый. Из граф. элементов тут есть: - две стрелки сортировки - сортировка по релевантности - значок "home" - значок "меню" - значок "просмотры" - дефолтный аватар (он же используется как обложка фотоальбома) - закрывалка на случай блокировки контента.
- я много своих постов\комментариев удалил и из-за этого вам будут попадаться такие ошибки.
- если еще шото вспомню - допишу.
*
- в цензурном переводе на русский это звучит как "свидетели большой жопы"

Ч
т
о
т
а
к
о
е
б
ы
т
ь
в
з
р
о
с
л
ы
м
?

Что такое "быть взрослым"?

О
н
е
у
д
а
ч
н
о
й
р
е
к
л
а
м
е
,
п
р
о
Ю
А
и
п
р
о
с
о
ц
и
а
л
ь
н
о
-
с
е
т
е
в
ы
х
п
о
л
ь
з
о
в
а
т
е
л
е
й

Многие этого не поймут, но свои, местные поймут.
Ну шо розказувати спочатку про цей сайт чи про те, шо в усих і кожного метушиться і мелькотить в голові? Ну добре не буду вас довго мучить, зразу ж:
- Як ми дружим з ЮА?
Дружим ми крЭпко.
- Як давно ми дружим?
Та давненько, іще із школи. Неодноразово забирав її із ГеПеДе (це шось типу ГрупаПродовженогоДня, чи як воно розшифровується? - вже не пам'ятаю). Ох і дитинка була... хм-м... а чому "була"? Вона і зараз... Постійно вона якісь чудеса витворяла. Ось для прикладу: Йшли ми з нею із школи, раптом їй захотілось зайти чи на базарчик чи в якийсь магазин. Я кажу що доведу тебе додому, потім можеш йти куди захочеш, а зараз мені потрібно тебе вчасно доставити додому. Вона злиться, на неї нападають псіхи, вона зупиняється і перестає іти. Доводилось брати її на плече як мішок з кратошкою (ну скоріш не мішок, а торбинку - скіки її було кг в ті часи? - мабуть і 30 кг не було) і нести додому. І коли вже залишалось до дому пару дворів, то ЮА починала свою пєсню "я хочу магазін, я хочу магазін". В цей час вся вулиця розуміла, що Принцеса прибула додому. Ото такі приколи постійно були.
- Це все може і смішно, а якщо серйозно, то як це "Дружим ми крЭпко"?
Любі друзі, а чи у вас не виникає бажання сходити вна... ? Хто збився із путі істіннного, можу вам підказати направлєніє.
 
Тепер про сайт: Це не мій один блог!, це Блог Сервіс. Тут користувач може зареєструватись, щось публікувати, коментувати і за це... отримувати гроші. Реальні гроші!, а не якісь бикоіни чи іншу якусь хрєнь. Але-але... переважна більшість соціально-сєтєвих dahi уміють тільки ставити лайки та робити репости. Деякі високорозвинені навіть можуть рахувати скільки лайків хто кому поставив. А потім влаштовувати скандал типу "ти отій шмарі поставив лайк, вона тобі нравиться?, да?, ну так збирай манатки і мандиклюй до неї..." Якщо у вас є що розповісти, є своя точка зору на щось, або ви хочете мене похвалити/обісрати - реєструйтесь, розповідайте... хто що, для чого і для кого, навіщо і зачєм... Я оце дописую сайт (пишу, дописую
не на цьому сайті
, а сайт! - я його сам придумав і написав, напрограмував) і направляюсь до ЮА для рекламних цілей. Я не знаю скільки в неї підписників на фб чи в інстаграмах, чи іще десь. Знаю, що вона щось десь там продає (кажись якусь косметику і пахучки). Я не бачив і не можу нічого сказати про це - мене нема в жодній соцмережі. І я дуже сумніваюсь в тому що зафейсбучені, вкантачені користувачі можуть продукувати (створювати) контент, і скоріш всього з такої рекламної кампанії нічого не получиться. Але раптом щось та і вийде? За рекламу ЮА затребувала таке... :(( таке що у мене з п'ятого класу не було і нема. Ну я і так багато розповів. Все, досить.
 
Возможно нужен отдельный пост "О сайте"?
 
ДОписываю: Обратите внимание
на дату этого поста
. Отож.. До сих пор я не видел ЮА. По поводу рекламы (щас найду... где-то я уже писал):
Кто такая ЮА? ЮА - человек %), я с ней как-бэ договоривался о рекламе...
 
Дописую: Аж через півроку побачивася з ЮА. ... ВСЬО. Ніякої реклами не буде. Написав би більше, але навіщо?

П
а
л
а
т
а
(
ф
и
л
ь
м
2
0
1
0
г
о
д
а
)

После поджога дома, устроенного юной девушкой Кристен в 1966 году, её помещают в психиатрическую лечебницу. Обследовать потерпевшую поручают доктору Стрингеру, специализирующемуся на методах альтернативной терапии. Помимо Кристин, лечение в клинике проходят ещё четыре девушки. Вскоре в стенах госпиталя начинают...

З
р
о
б
и
в
х
о
р
о
ш
у
(
?
)
с
п
р
а
в
у

Хоч добрими і хорошими справами не хваляться... Я відтарабанив декілька книг в районну бібліотеку. Сказав, попрохав щоб в бібліотеці поставили стенд і підписали "Нові надходження".
Впевнений, таких книг в цілому районі нема, мабуть тому що така специфічна спеціалізація нікого не цікавить. Не знаю чи буде хтось їх читати, але
надіюсь, що хоча б дві-три людини дізнаються що окрім віндовса існує ще щось
. Дехто радив мені використовувати книги зимою для розпалювання пічки. Говорили що в бібліотеки ніхто не ходить. Зараз в усіх є інтернет. Все що потрібно можна знайти і навіть не читати, а відео подивитись... І що після відео залишиться в голові? Процес читання ніщо не замінить!

У
м
е
р
к
о
с
м
о
н
а
в
т
А
л
е
к
с
е
й
Л
е
о
н
о
в
(
1
1
о
к
т
я
б
р
я
2
0
1
9
)

Первый в истории человек, совершивший выход в открытый космос, дважды Герой Советского Союза Алексей Леонов умер в Москве на 86-м году жизни. Об этом сообщила в пятницу ТАСС его помощница Наталья Филимонова. "Алексей Архипович скончался в госпитале имени Бурденко после продолжительной болезни", - сказала Филимонова. По ее словам, прощание и похороны космонавта пройдут 15 октября на Федеральном военном мемориальном кладбище (Мытищи, Московская область). В пресс-службе российского Центра подготовки космонавтов (ЦПК) подтвердили ТАСС информацию о смерти Леонова.
30 мая этого года он отметил 85-летие. Его юбилею 29 мая посвятили выход в открытый космос члены экипажа Международной космической станции Олег Кононенко и Алексей Овчинин. На их скафандрах были прикреплены надписи "Леонов № 1" и "С днем рождения, Алексей Архипович". Также они вынесли за борт станции портрет с его изображением. Леонов совершил два космических полета, налетав в общей сложности 7 суток 33 минуты. Первый полет состоялся 18-19 марта 1965 года, в котором космонавт был вторым пилотом корабля "Восход-2" (командир - Павел Беляев). В ходе него 18 марта Леонов первым в мире вышел в открытый космос. В ходе второго полета 15-21 июля 1975 года как командир экипажа участвовал в первой стыковке космических кораблей разных стран - "Союза-19" (СССР) и Apollo 18 ("Аполлон-18", США). Тогда на орбите состоялась встреча и историческое рукопожатие членов двух экипажей - Алексея Леонова, Валерия Кубасова, Вэнса Бранда, Томаса Стаффорда и Дональда Слейтона.

2
0
1
9
-
1
0
-
1
1
,
2
5
0
г
р
н

Вдень поповню рахунок. Через інтернети нема можливості. І мені вже самому якось сайт (зовнішній вигляд сайту) не дуже подобається, але поки я не перепишу його на ООП, я не хочу нічого змінювати. Ну я нікуди не дінусь, хіба що з інтернетів пропаду на кілька тижнів. Не знаю як у вас, але у нас осінь, погода мокра, інтернет дуже поганий. Хочу відключити його і не мучитись. Все рівно зараз толку від таких глючних інтернетів **** Кіно ніяк подивитись, щось цікаве пошукати/почитати також ніяк. Тільки нерви псуються і гроші даремно витрачаються :(.
Якщо зникну і будуть переможці - виплати будуть пізніше. Здається я це вже писав пару днів назад.
Осьо-сьо