Роман Алискин: посты по тегу
Автоматизация бизнес-процессов
(новые сверху)

asc

Мабуть я вмію рахувать гроші. Комусь потрібні квадратики?

Ото скуплявся в магазині і шото якось подозрітєльно сума виявилась більшою. Але я вже вийшов з магазину, заводив Тюхтія, готувався скакати далі, але... Глянув у чек, а там двічі пробили буряк і свєклу %:))
Вернувся в магазин - все чудово обійшлось. Власники магазину навіть самі підрехтували суму в чеку. Купляв буряк і моркву, ціна була однакова.
 
Может кому нужны шаблоны учета расходов? Могу поделиться. В документе наглядно видно что куда и сколько прое... протрачивается.
Можно планировать будущие расходы, что-то корректировать....
Ясно-понятно, если вы вообще в офисных программах (в квадратіках) ничего не понимать, то всё это бесполезно.

Считаем шоНибудь с Романом Алискиным

Считаю я свои финаненсы до копеечки. Тут уже хвастался. А щазз решил показать финаненсовые дела за 07 месяц 2023 года. Вот pdf, и тута же диаграмма расходов.
По поводу сигарет: я хотел месяц прожить без сигарет..., но не відержал, купил одну пачку. А еще позже вторую и третью уже брал в "кредит". Ну как это так?: захожу в магазин, говорю "я без денег", нагребаю продукты, товары и иду\еду домой. --- Вообще-то я давно хотел сделать такой отчет ДЛЯ! собеза (или как оно щас называется?). Там меня некоторые постоянно задалбывают: "Роман, ти ж получаєш гроші. Куди ти їх діваєш?" Если б эти задалбыватели хоть раз посчитали свои расходы, то может быть они перестали бы меня беспокоить. Распечатаю - отвезу.

С чего всё началось
Автоматизация бизнес-процессов
0

Тут правильніше сказати не "З чого все почалось", а "Чому це ТОДІ не почалось?" Коли я работав на компуктері
*
в колхозі,
то одного разу підходить до мене начальник і каже: - а ну Роман, давай будем список людей робити... - який список? для чого? шо в ньому буде? - список людей в алфавітному порядку на видачу паїв - ааа, ну це понятно. а шо потом з цим списком буде проісходить? - запитав я, бо я хотів (бо дурний був!) якось автоматизувати деяку паперову хрєнь і продовжив: - список можна напечатать в блокноті, в текстовому редакторі, в програмі для роботи з електронними таблицями. А потом можн... - ти багато балакаєш. Ось список, давай работай!
 
Після цього я зрозумів що мої знання і вміння в колхозі не потрібні. Це було більше 20 років назад. З тих часів мало що змінилось. Я нікого ніяк не обзиваю (хоча міг би пожостчє виразитись). Як було 20 років назад так все і залишилось. В Залупівці якщо хтось може у ms word створити якусь таблицю - це вже спіціаліст, а якщо щось кумекаєш і вмієш в
квадратиках
(ms exсel) - то це вже суперспіціаліст. Про ms access мало хто щось знає. Я освоював ms access сам: 5 книга знизу в лівій стопці
Те що в аккадємії вчили - то якось не воно. І навіть з 1с в аккадємії я стикався лише пару разів. Толком так і не розібрався. Потім колись ставив собі якусь версію з сд-диску, щоб пощупати, поклацати, але навіть тоді не зрозумів що до чого. Шото мене не в ту степь поперло... Так оот, шо там з колхозом...? Я, бл., не один раз вносив зміни у той список пайовиків (чи пайщиків), бо!!! виявляється є люди які краще за комп'ютер вміють розставляти людей в алфавітному порядку. Як це так? Список був складений людиною і потрібно було, щоб він був не в алфавітному порядку, а саме так як його склали. Сперечатись з ними, доводити що після букфи "бе" іде букфа "ве" я не міг, бо вони краще знають алфавіт. На завершення: З тих часів я ніколи сам нікуди не ліз з своїми пропозиціями і новаторськими ідеями/рішеннями. А недавно захотів допомогти, але!!! мене ніхто не просив про допомогу. Не хочу сильно нав'язуватись, бо тоді все це буде виглядати по дурному, неадекватно. ---
*
- то в селі так балакали: - а де ваш Роман работає? - работає в колхозі на компуктері - так він спеціально десь учився? - ага, учився і вивчився.

Автоматизация бизнес-процессов
1

Щас занят созданием полезной штуки.
Недавно зашел к однокласснице в магазин, у нее три магазина (три точки продаж). Глянул как она делает приемку товара и вспомнил что я что-то знаю и умею. Вместо того чтобы руками и калькулятором по несколько минут делать начисления, можно все это сделать за полсекунды.
Это я только приемку товара сделал. А если всё-всё перевести из бумаги, калькулятора и ручки на КОМПУТЕРНЫЕ РЕЛЬСЫ?