Роман Алискин: поиск в постах (новые сверху), стр 9

asc
RLV
1 2 3 4 5 6 7 8
9
10 > >> >>>

Молодці, браво! Всим районом заткнули Аліскіна.

Написав я дещо про аптеку і про зоомагазин, закинув у фубук. Публікації повидаляли. Видалила не адміністрація фубука, а адміністратори груп. В описі груп (категорія груп) написано "Активісти, Захист прав людини". Ну, еее, те що мені продали, а я, придурок, купив - то одна справа. Інша річ у тому, що правда нікому і нах непотрібна. "Дехто" попросив щоб публікації видалили (бо адміни і олігархічні структури давні і хороші друзі), і публікації видалили. От тепер думайте де ви сидите і що читаєте, грьобані dahi. Думав я продовжити боротьбу... але передумав. Нах кому це потрібно. Ото коли хтось здохне - тоді вже без мене будуть розбиратись хто що для чого і навіщо.

Той самий магазин, але шутєєчка іншого рівня. Порваний Тюхтій.

Знову поїхав я по мясо. Але спочатку в один магазин, потім в "я вип'ю, потом вспомню". Коли виходив з "я вип'ю, потом вспомню" я почув "у вас задничина є?"
Ну це не дуже і смішно. Рівень Петросяна.
 
Але я про цю шутєєчку (що в магазині почув) чуть не забув, бо додому газував так шо спалив дінамку, порвав штани,
порвав тормоза у Тюхтія.
Ну а м'ясо вже там де треба.
Приготується якраз в той час коли до мене прийде "моє кохання" і почне мені мозок іпати.

Інопланєтянє уже тут

Вчора прибирав біля двору і згадав що у мене уже є фото прибульців з інших світів. Давно-давно мені було цікаво шо то за фігня в кінці літа починає вилазити на траві
Був малим, боявся підходити до цієї форми життя. Ну фіг йо зна шо воно таке: чи рослина, чи тварина, чи може взагалі залетіло з інших планет. Трогав його паличками, дивися, придивлявся... Може воно і на людей стрибає та обплутує їх...
Ні серця, ні коріння нема.
Інтернетів в ті часи і близько не було. ось тут розказують і показують шо воно таке.

Вчора шось робив біля двору і згадав

Вчора шось робив біля двору...
я ж х0зяін, вже більше 10 років ніяк руки не дійдуть щоб поправити оцю фігню
і згадав про іноплунєтнє життя...

Андрей Державин - Не плачь, Алиса!

Вже кілька днів у мене на повторі звучить тільки одна пісня.

Зачем мне пустая бутылочка из-под спирта возле компутера?

Зачем мне пустая бутылочка из-под спирта возле компутера?

Зачем мне тапочек возле компутера?

Зачем мне тапочек возле компутера?

Поки не забув: Приїжджаю я вчора утром додому...

Приїжджаю я вчора утром додому. Сів дописувати та домальовувати пости про аптеки, напала на мене блохва. Закрив вікна, помахав дихлохвостами (попшикав дохлохвостом), поїхав по м'ясо в магаз шо десь навпроти санстанції. ... Заходе в магаз типовий представник певної категорії людей і шось бурмоче "я все віддав, мене там нема.., но дєнег щас нема... я все віддав". Продавщиця каже: "ну да, вас вже в списках нема, я знаю..." Типовий представник каже: "та я забув де я гроші дів..., но те шо було я вже віддав, Маринка, ну дай мені чекушку (чи четвертушку), я вип'ю і вспомню де я гроші положив ".
Не вірите? Запитайте самі чи таке дійсно було в магазині.

Считаем шоНибудь с Романом Алискиным

Считаю я свои финаненсы до копеечки. Тут уже хвастался. А щазз решил показать финаненсовые дела за 07 месяц 2023 года. Вот pdf, и тута же диаграмма расходов.
По поводу сигарет: я хотел месяц прожить без сигарет..., но не відержал, купил одну пачку. А еще позже вторую и третью уже брал в "кредит". Ну как это так?: захожу в магазин, говорю "я без денег", нагребаю продукты, товары и иду\еду домой. --- Вообще-то я давно хотел сделать такой отчет ДЛЯ! собеза (или как оно щас называется?). Там меня некоторые постоянно задалбывают: "Роман, ти ж получаєш гроші. Куди ти їх діваєш?" Если б эти задалбыватели хоть раз посчитали свои расходы, то может быть они перестали бы меня беспокоить. Распечатаю - отвезу.
1 2 3 4 5 6 7 8
9
10 > >> >>>