Роман Алискин: комментарии (новые сверху), стр 11

asc

Скільки користувачів онлайн?

на скріншоті показано 2 залогінених і 1 незалогінений. Сторінка називається "Активность сайта: 10 онлайн пользователей". Якщо буде одночасно залогінених більше 10, то будуть виведені тільки 10 користувачів, які протягом 30 чи 60 сек проявили активність на сайті.
26 мар 2019, 20:47

Скільки ти коштуєш?

таку історію я колись слухав на тиТрубі. Тоді вона здалась цікавою, але якщо порозмислити, то нема ніччо особливого, але, але... Не всі люди знають про таке "оцінювання".
19 мар 2019, 10:11

Наразі я відмовляюсь отримувати пятничні виплати

ага, побачив/прочитав.
19 мар 2019, 10:05

Яка тільки шляхетність?!! Ви погляньте

ха, ну так зарплата і інші доходи - це не одне і те саме(?) і як же він бідненький без зарплати живе? Він же "Оставшиеся 22 540 гривен перечислены в соответствии с заявлением Порошенко перечислены "Благотворительному фонду Порошенко"." ;%:))) та тільки цей Фонд, то його особисті гроші, які він назбирав (там і 1 млрд для студентів, і всі інші кошти нажиті нєпосільним трудом).
18 мар 2019, 08:35

Тут на сайті якісь трабли з двигунцем.

Я хотів прореклемувати СВІЙ сайт. Але у зв'язку з тим що не можу знайти підходяще місце для рекламної кампанії....
--- Я РЕКЛАМОДАВЕЦЬ! І У МЕНЕ така ситуація, а не в інших. Спочатку натрапив на йотуб канал, начебто, адекватної людини... Виявилось що на його каналі за 8 днів всього лише 2 перегляди. А на іншому каналі, з яким я домовлявся, аудиторія дибілкувата. І судячи з того ЯК власник йотубканалу себе поводить, нічого там з реклами не получиться.
17 мар 2019, 17:29

Тут на сайті якісь трабли з двигунцем.

Тобто, якщо у мене мало власних записів, то і перегляди мої нікому не зарахуються? так було з самого початку. Зимою я іще й дату сюди приліпив. Вище вже написав - чому так. Я от не можу зрозуміти Чому всі жахаються цього сайту? Написав мєсним рібятам, що починають перші кроки в рекламі - так вони "ушлі в аут". Вони не розуміють що це за сайт такий і що до чого тут. --- Покоління обконтачених, зафейсбучених і відінстаграмлених. Інше піЖніше прокоментую, докоментую і закоментую. Хочу матюкатись, але мабуть не буду. А може...
17 мар 2019, 06:55

А тут щось змінилося?

про дижЖайн - написано тут. Ви тут вже всь0, чи як? Будете щось писати, коментувати, псувати користувачам настрій? Мо іще шось?
17 мар 2019, 06:47

Тут на сайті якісь трабли з двигунцем.

А якщо іще простіше, то можеш створити пост в якому напишеш, що поки що я відмовляюсь отримувати виплати. Тоді при потраплянні вна П'ятницю нічого страшного не буде - я буду писати (відмова, відмова) обов'язково з посиланням на твій пост. Ну а потім, коли тут суми виплат зростуть до многіх тищщ, я нагадаю тобі що ти можеш створити іще один пост в якому напишеш "з настуного дня я відмовляюсь від Відмови і хочу брати участь в П'ятницях". ---
17 мар 2019, 06:42

Тут на сайті якісь трабли з двигунцем.

Тому іще раз спробую пояснити (щоб остаточно всіх заплутати і розлякати ;%:))): Наприклад: 1 - для того щоб ВІД ТЕБЕ було +1 у пост ІНШОГО користувача, тобі потрібно написати (цифри тільки для прикладу) 10 постів, 20 коментарів, і бути зареєстрованим на сайті більше 2 тижнів. 2 - Для того щоб ТОБІ було +1 до перегляду поста (якщо твій пост буде переглядати ІНШИЙ зареєстрований і залогінений користувач), потрібно щоб цей користувач відповідав умовам 1 пункту і щоб у тебе також була певна кількість постів, коментарів, і минув деякий час від дня реєстрації. Якщо дуже просто сказати, то користувач який написав 1 пост, 1 коментар, і зареєструвався вчора - не матиме репутації для того щоб від нього було +1 іншим користувачам. І якщо цей користувач створив 1 пост, написав 1 коментар і з моменту його реєстрації пройшло мало часу - він не потрапить вна П'ятницю. --- Якщо іще простіше пояснити, то... Зимою два Користувачі потрапили вна П'ятницю. Ну один іще нічого. Він хоч щось написав і прокоментував. Заробив 235 грн. А інший користувач створив всього лише один цікавий (дуже цікавий) пост. І потрапив вна П'ятницю. Ото тоді я вирішив що так воно не дуже годиться. Інші пишуть, коментують... А тут опанькі - 1 пост і вже 300 грн. --- Але той користувач не отримав гроші. Бо мене уникає і ховається. То знайомий користувач, майже сусід %;)). Але можливо я все-таки змушу його взяти оті 300 грн.
17 мар 2019, 06:31
случайный контент