Роман Алискин: комментарии к постам (новые сверху), стр 15

asc

Не знаю, як додати зображення в коментарі

Така можливість буде. Але не скоро. А може і скоро. Незн., але якщо користувачі вимагають - значить потрібно зробити.
23 янв 2019, 21:22

Не знаю, як додати зображення в коментарі

ну я ж не можу змусити. альбом створюється один раз. потім в нього додаються картинки/фотки. Він може бути доступним для всих або з обмеженим доступом.
23 янв 2019, 20:31

Не знаю, як додати зображення в коментарі

Там у коментарі було написано, що додавання картинки В КОМЕНТАР способом [BIMG]посилання_на_картинку[/BIMG] не годиться, бо картинки в інтернеті немає Вона лише у мене Була :(( --- в 2022 році вже можна легко і просто додати картинку в коментар ---
23 янв 2019, 18:27

Не знаю, як додати зображення в коментарі

Бля, видалив я попередній запис Випадково Можна сказати "Перевірив дію кнопки
remove
"
23 янв 2019, 18:21

Не знаю, як додати зображення в коментарі

Я з осені сайтом НЕ займаюсь. Ну тобто дома переписую, але в інтернет нічого не вивантажую. Помилка про "Увікніть куки" майже постійно з'являється в усих. У мене також. Щоб повідомлення зникло потрібно всього лише оновити сторінку. Але якщо в браузері користувач сам спеціальншо відключив куки, то він не зможе залогінитись до сайту (на сайт). Я чекаю тепла... бо зараз через холодну погоду я не можу посилено займатись сайтом.
23 янв 2019, 18:17

2019-01-18, 250 грн

Виплати отримують одні і ті самі користувачі А чому інші цього не можуть зробити? --- та впринципі яка мені різниця? Залишається чекати поки якась проституцьке срєдство масової дезінформації напише замєтку про цей сайт... або власник ютуб каналу розповість про сайт. Але всі ці *ляді тільки за гроші це можуть зробити. Тому вони і проституцькі *ляді. --- Ну а якщо звичайний користувач нічого тут не розуміє, значить хай забуде цей сайт і ніколи сюди не заходить. Я не збираюсь кожному окремо пояснювати і бути до всих добрим і пушистим. Вистачає мізків сидіти тільки в вкантактє - хай сидять в вкантактє, знають вони тільки фейсбук або аднакласснікі - хай там сидять. Мене фейсбук дуже бісить! Ну тобто не сам фб, а істоти що там зібрались. Збираюсь піти звідти. Пару історій розповім і зникну. Я ж без нього жив раніше, житиму і далі без нього.
21 янв 2019, 20:36

Гаратскіє житєлі і сєльскіє житєлі - в чом разніца?

про "запросити в гості" - я не згадував. Продавець в магазині зробила малому чай. Я не вважаю. Я переконаний, що у 90% таких випадків, мешканці міста не дали б чаю дитині. Тому що у великих містах всім на все і на всих насрать. Кожен тільки за свою жопу думає. --- хоча... можливо така у мене думка про людей, бо я їх недолюблюю.
14 янв 2019, 01:03

Зачем я переписываю код сайта?

ну мне самому уже проблемно сопровождать такой код. А другой человек (другие люди) - это те люди которые будут продолжать заниматься сопровождением, поддержкой, исправлениями, дописываниями, обновлениями сайта после меня. Один из принципов ООП заключается в создании простого и понятного кода, чтобы он был понятен всем.
06 янв 2019, 23:48