Роман Алискин: посты по тегу
почти личное
(новые сверху), стр 2

asc
1
2
3 4 5 6 7 8

Молодці, браво! Всим районом заткнули Аліскіна.

Написав я дещо про аптеку і про зоомагазин, закинув у фубук. Публікації повидаляли. Видалила не адміністрація фубука, а адміністратори груп. В описі груп (категорія груп) написано "Активісти, Захист прав людини". Ну, еее, те що мені продали, а я, придурок, купив - то одна справа. Інша річ у тому, що правда нікому і нах непотрібна. "Дехто" попросив щоб публікації видалили (бо адміни і олігархічні структури давні і хороші друзі), і публікації видалили. От тепер думайте де ви сидите і що читаєте, грьобані dahi. Думав я продовжити боротьбу... але передумав. Нах кому це потрібно. Ото коли хтось здохне - тоді вже без мене будуть розбиратись хто що для чого і навіщо.

Той самий магазин, але шутєєчка іншого рівня. Порваний Тюхтій.

Знову поїхав я по мясо. Але спочатку в один магазин, потім в "я вип'ю, потом вспомню". Коли виходив з "я вип'ю, потом вспомню" я почув "у вас задничина є?"
Ну це не дуже і смішно. Рівень Петросяна.
 
Але я про цю шутєєчку (що в магазині почув) чуть не забув, бо додому газував так шо спалив дінамку, порвав штани,
порвав тормоза у Тюхтія.
Ну а м'ясо вже там де треба.
Приготується якраз в той час коли до мене прийде "моє кохання" і почне мені мозок іпати.

Вчора шось робив біля двору і згадав

Вчора шось робив біля двору...
я ж х0зяін, вже більше 10 років ніяк руки не дійдуть щоб поправити оцю фігню
і згадав про іноплунєтнє життя...

Зачем мне пустая бутылочка из-под спирта возле компутера?

Зачем мне пустая бутылочка из-под спирта возле компутера?

Зачем мне тапочек возле компутера?

Зачем мне тапочек возле компутера?

уже четвертый день 38+++, почти 39.

Летом заболеть - это для меня не неожиданность.

Поздравляю себя с Днем рождения (какой смысл...?, нахфига...?)

Чё себе пожелать... ??? та хз шо.
Хочу узнать и понять зачем/для чего/для кого я живу? И еще пара вопросов у меня есть, но ответов наверное никто не знает. Например, я хочу знать и понимать Что такое время? Почему оно течет, движется только в одном направлении? Или в других реальностях оно может быть всяким: и вперед и назад, и вверх, и вниз... ??? Та вообще, существует ли ответ на этот\эти вопрос\ы?
 
--- Однажды я спросил кого-то: "никто не знает что такое время... где оно началось\откуда и когда появилось? Или оно было всегда?" Кто-то стал отвечать "ну в Египте сначала были солнечные часы, потом песочные..." Я не стал слушать, сказал "это всё понятно. Это история того как человечество изобрело/придумало единицы измерения времени, но вопрос "что такое время этим не объясняется"".
 
Ах, да, чуть не забыл, ДОписываю: Я не люблю День рождения и Новый год.

А потом будем пісю сосать

Був у мене сту... хм-м... а чому був?, і чому у мене? Навчався я десь і якось, одногрупник, Паша Церковний (таке прізвище у нього) готовив студєнчєскій кампот. Я такого раніше ніколи не робив і не пив. Набравши в чашку води з під крана він бахнув туди одну ложку варення, потім іще одну...розколотив, спробував, іще одну ложку варення додав, а потім іще одну набирає в банці... А я і кажу: "Паша, а не багато буде? Треба ж якось економити. Бо сьогодні-завтра і все. Варення
*
кончиться, шо потом будем робити?"
"А потом будем пісю сосать" - відповів він.
 
Я під час студєнчєства дізнався, що чай можна заварюбвати в чашці і пити його з чаїнками, періодично попльовуючи. Інший ригатєльний пост із студєнчєскіх лєт пізніше напишу. ---
*
- варення було не моє, а його.
1
2
3 4 5 6 7 8